katahar

E-learning challange

Elearning Heros to portal prawdziwych pasjonatów skupionych wokół Articulate Storyline.

 

Niezmiernie się cieszę, że istnieje ten zespół naprawdę fantastycznych ludzi. Z ogromnym zaangażowaniem
i pasją udzielają się na forach, tworzą nowe przykłady i poszerzają zasoby gotowych do pobrania przykładów. Chętnie uczą, udzielają wskazówek i dzielą się swoją wiedzą. Udostępniają swoje realizacje w postaci plików źródłowych (i to z niekłamaną radością), co może być i jest świetnym sposobem na naukę i zdobywanie nowych umiejętności. Fantastyczna społeczność, dla mnie to numer 1! Nie bez kozery zwani są Herosami.

Zajrzy tam osobiście i się przekonaj, że warto. Inspirujące przykłady są w zasięgu ręki.
 

E-learning Challenges, to cotygodniowe wyzwania o przeróżnej tematyce. Zadania bazują oczywiście na Storyline. Guru Articulate :) David Anderson stawia wyzwanie, proponuje jegoo temat. Pozostali użytkownicy portalu zamieszczają w komentarzach linki do swoich realizacji. Wszyscy nawzajem komentują swoje zadania, udzielają konstruktywnych feedbacków. Zadania, pojawiają się od kilku lat, niemal każdego tygodnia.

Tutaj znajdziesz pełną listę tych zadań.
Kilka razy pokusiłam się i ja i umieściłam kilka swoich realizacji. Zapraszam do zapoznania się z nimi.>>>

 

Pomysły własne

 

W ramach poszukiwania, testowania różnych rozwiązań w Articulate powstają małe produkcje. Czasem po prostu realizuję jakiś pomysł na własne potrzeby. Tak powstała wirtualna kartka urodzinowa i składka na prezent... zapraszam >>>

elhchalange

 

Realizacje