katahar

 

Inne realizacje

7days

Urodzinowo
 

Nie przepadam za sztampowymi życzeniami. Zwykle gdy kupuję kartkę wybieram taką, która nie ma dedykowanych życzeń. Staram się je dopasować do odbiorcy. Czasem przygotowywuję taką kartkę samodzielnie od początku do końca.

Sportowo

 

A było to tak: Zbiżały się urodziny mojego Ślubnego. Od jakiegoś czas marzyła mu się torba tenisowa, taka z wyższej półki. Świetny pomysł na prezent urodzinowy.  Trudny do sfinansowania dla jednej osoby. Zwracanie się do innych, zainteresowynych kupnem przentu, też było niekomfortowe. Przygotowałam więc coś na wzór sklepiku, tyle że w moim sklepiku torbę można było kupić na części. Pomysł wszystkim przypadł do gustu, każdy zrobił zakupy na miarę swoich możliwości, a mąż otrzymał wymarzoną torbę.

Animowane tło

 

Zwykle lekcje, czy kursy przygotowywane w Articulate Storyline wyświetlane w oknie przeglądarki mają obramowanie, czasem okienko kursu ma swoje tło. W tym przykładzie zarówno tło slajdów, jak i ich obramowanie jest przezroczyste. Dodatkowo, pod tą przezroczystość dodane zostało tło, animowany gif.

top_ideas

 

 

 

Gdy zbliżały się 30 urodziny mojej bliskiej koleżanki, a także 30 urodziny dobrego kolegi (oboje związani z NT) postanowiłam przygotować bardziej nietypowe życzenia. Przygotowałam je
w formie scorma.
Obojgu życzenia bardzo się spodobały. A to
z kolei ucieszyło mnie. Niewykluczone, że w kiedyś, przy podobnej okazji, po odpowiedniej modyfikacji,  wykorzystam je ponownie.
 

 

Dla Niej

 

 

Dla Niego

 

cała
kwiat